Turniej Tańca "Pierwszy Krok" O Puchar Starosty Inowrocławskiego

 


O PUCHAR STAROSTY INOWROCŁAWSKIEGO


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
O PUCHAR STAROSTY INOWROCŁAWSKIEGO

Inowrocław,2012-06-16
Organizator: SZKOŁA TAŃCA RAZ DWA TRZY INOWROCŁAW
Prowadzenie: MONIKA CICHOCKA
Muzyka: 
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Do 7, H, KW-3
 8-9, H, KW-3
10-11, G, KW-5
 8-9, F, Kombinacja 6T
 8-9, G, KW-5
Do 7, F, KW-5
14-15, G, KW-5
12-13, G, KW-5
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, H, KW-4
Pow. 15, G, KW-5
Do 7, G, KW-4
10-11, F SOLO, Kombinacja 6T
 8-9, H SOLO, KW-3
 8-9, G SOLO, KW-5
Do 7, H SOLO, KW-3
Do 7, F SOLO, KW-5
14-15, G SOLO, KW-5
12-13, G SOLO, KW-5
10-11, H SOLO, KW-4
10-11, G SOLO, KW-5
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1                             26
   2 AKADEMIA TAŃCA PIĘTRO WYŻ    6
   3 DANCE ACADEMY Bydgoszcz     13
   4 DANCE&DANCE Toruń           11
   5 FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz      9
   6 HOBBY DANCE Inowrocław      10
   7 LATINO Złotniki Kuj          4
   8 RAZ DWA TRZY INOWROCŁAW      1
   9 RAZ DWA TRZY Inowrocław     22
  10 ST PYRAS Toruń              23
  11 ST T ADAMA BORZĘCKIEGO       1
  12 ST T PYRAS                   1
  13 STUDIO KREACJI TAŃCA Bydg    3
  14 Studio Tańca Adama Borzęc    5
--------------------------------------


Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H, Styl: KW-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H, Styl: KW-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 BEMBNISTA  ERYK, DROŻDŻYŃSKA OLGA                  ST PYRAS Toruń                                 1/  17
   2         1 ORCZYK NIKODEM, OCZKI ANASTAZJA                    ST PYRAS Toruń                                 1/  17
   3         1 KACPER JÓZEFOWSKI, JOANNA ORLIKOWSKA                                                              1/  17
   7         1 KANTALOWSKI KACPER,  JAŚKOWIAK VANESSA             DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        1/  17
  10         1  KUŹBA KACPER,  MORDYL JULIA                       Studio Tańca Adama Borzęc                      1/  17
  14         1 NIEWIEM FILIP, HULISZ WERONIKA                     HOBBY DANCE Inowrocław                         1/  17
  15         1 CIESIELSKI MATEUSZ, CIBORSKA WIKTORIA              FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        1/  17
  16         1 SKLORZ ALEKS, SZYMCZAK ZUZANNA                     FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        1/  17
  26         1 ŁUKANOWSKI JULIUSZ, BEDNARCIKOWA NELA              FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        1/  17

  12         2 MODLIŃSKI DOMINIK,  MICHALSKA JULIA                LATINO Złotniki Kuj                            2/  17
  13         2 KOWALSKI JAN, LEŚNA LAURA                          HOBBY DANCE Inowrocław                         2/  17
  18         2 SZCZEPAŃSKI BARTOSZ, MUZA NADIA                    FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        2/  17
  19         2 LEE GRUSZKA JACOB, WANCZURA JULKA                  FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        2/  17
  24         2 BESZTAK IGA, KOCZOROWSKA KLAUDIA                   RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  17
  27         2 CICHOWSKI FRANCISZEK, BŁASZCZYK KAROLINA           DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        2/  17
 353         2 JAŁOCHA ALICJA, TWOREK WERONIKA                    DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        2/  17
 354         2 ZIELIŃSKI TYMOTEUSZ, FIRMANTY ALICJA               DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        2/  17
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Wstępna
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
   1 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    15       1-3
   2 XXXXX  5 XXXXX  5  XXXX  4    14         4
   7 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    15       1-3
  10  X XX  3  XXXX  4    XX  2     9         7
  12     X  1        0        0     1          
  13    XX  2 XX X   3    X   1     6          
  14 XXXXX  5 XX XX  4  XXXX  4    13         5
  15  XX    2 XXXXX  5 XXXXX  5    12         6
  16        0 XXX X  4 XXX X  4     8         8
  18  XXX   3        0  XX X  3     6          
  19 XXXX   4   XX   2        0     6          
  24     X  1     X  1        0     2          
  26 X X    2   X    1 XXXX   4     7         9
  27 X      1 X      1 X      1     3          
 353        0        0 X      1     1          
 354 X      1        0 X      1     2          
   3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    15       1-3
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał B
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
  12                                          2
  13                                          2
  18                                          2
  19                                          2
  24                                          2
  27                                          2
 353                                          2
 354                                          2
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał A
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
   1                                          1
   2                                          1
   3                                          1
   7                                          1
  10                                          1
  14                                          1
  15                                          1
  16                                          1
  26                                          1
-----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H, Styl: KW-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H, Styl: KW-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 BORUŃ JAKUB, ROLBIECKA NIKOLA                      AKADEMIA TAŃCA PIĘTRO WYŻ                      1/  20
  30         1 WIRKUS MATEUSZ, SPISAK MARTYNA                     AKADEMIA TAŃCA PIĘTRO WYŻ                      1/  20
  31         1 GUZA BARTOSZ, SOŁTYSIK JULIA                       DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        1/  20
  33         1 SZURIK WIKTOR, KOWALSKA ALEKSANDRA                 DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        1/  20
  35         1 RYBACKI FABIAN, BUŁAWA NATALIA                     DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        1/  20
  36         1 KACPRZAK PIOTR, PRZYWIECZERSKA OLIWIA              DANCE&DANCE Toruń                              1/  20
  37         1 ZIEMIAŃSKI MACIEJ, GUZ DOMINIKA                    DANCE&DANCE Toruń                              1/  20
  38         1 DULIŃSKI BARTEK, WALKOWIAK SONIA                   STUDIO KREACJI TAŃCA Bydg                      1/  20
  39         1 JANOWCZYK WIKTOR, KRAJEWSKA LENA                   STUDIO KREACJI TAŃCA Bydg                      1/  20
  48         1 BIAŁKA MATEUSZ, DĄBROWSKA URSZULA                  DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        1/  20

  11         2 SKIBIŃSKI KRYSTIAN, CZESZEJKO OLGA                 ST T ADAMA BORZĘCKIEGO                         2/  20
  32         2 JABŁOŃSKI ANTONI, PIESZEWICZ OLIWIA                DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        2/  20
  40         2 KOCIOŁEK MICHAŁ, PYTLEWICZ KLAUDIA                 RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  20
  43         2 JANKOWSKA AMELIA, GRZANKA MICHALINA                RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  20
  44         2 WIŚNIEWSKI FILIP, LIDMANN OLIWIA                   RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  20
  45         2 KRYSIAK KAMIL, PŁOCIŃSKA AGATA                     RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  20
  46         2 TARNOWSKA SYLWIA, BUZAŁA WIKTORIA                  RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  20
  47         2 PIWOŃSKI KACPER, BIDZIŃSKA                         RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  20
  49         2 TWOREK JAKUB, BEHRENDT JULIA                       DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        2/  20
 364         2 FLIG JULIA, PENDER RADOSŁAW                        RAZ DWA TRZY INOWROCŁAW                        2/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Wstępna
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
  11  XXX   3 X XX   3  X X   2     8          
  29 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    15       1-2
  30 XXXXX  5  XX X  3 XXX X  4    12       6-7
  31  X  X  2 XXXXX  5 X X X  3    10      9-10
  32        0 X X X  3  XXX   3     6          
  33 XXXX   4 XX  X  3 XXXXX  5    12       6-7
  35 X XXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    14       3-4
  36 XXXXX  5 XX  X  3 XXXXX  5    13         5
  37 XXXXX  5  X XX  3 X   X  2    10      9-10
  38 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    15       1-2
  39 XXXXX  5  XXXX  4 XXXXX  5    14       3-4
  40        0   XX   2        0     2          
  43     X  1    X   1    X   1     3          
  44        0        0        0     0          
  45        0        0    X   1     1          
  46        0 X      1        0     1          
  47        0        0        0     0          
  48 XXXXX  5  XXX   3  XX X  3    11         8
  49 X      1 X      1 X      1     3          
 364        0        0        0     0          
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał B
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
  11                                          2
  32                                          2
  40                                          2
  43                                          2
  44                                          2
  45                                          2
  46                                          2
  47                                          2
  49                                          2
 364                                          2
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał A
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
  29                                          1
  30                                          1
  31                                          1
  33                                          1
  35                                          1
  36                                          1
  37                                          1
  38                                          1
  39                                          1
  48                                          1
-----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 SARNECKI MAX, BILLINGS NICOL                       FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        1/   8
  71         2 KRYWALSKI MAREK, POLZIN WIKTORIA                   ST PYRAS Toruń                                 2/   8
  74         3 OSIŃSKI CYPRIAN, OCZKI ROKSANA                     ST PYRAS Toruń                                 3/   8
  72         4 ŁAGÓD CZAREK, SZWAJA AGATA                         ST PYRAS Toruń                                 4/   8
  73         5 SAWIŃSKI FRYDERYK, MUCHA MARTYNA                   ST PYRAS Toruń                                 5/   8
  75         6 FILUS HUBERT, MYŚLIŃSKA MARTA                      HOBBY DANCE Inowrocław                         6/   8
  76         7 KUREK MIKOŁAJ, ANGIELCZYK ALEKSANDRA               HOBBY DANCE Inowrocław                         7/   8
  77         8 KOWALSKI MARCIN,  EWA                              HOBBY DANCE Inowrocław                         8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  71 55222 2.0 24222 2.0 34322 3.0 42212 2.0 52312 2.0   11.0    2
  72 22535 4.0 32534 3.0 53514 4.0 53534 4.0 24565 5.0   20.0    4
  73 33444 5.0 53345 5.0 45455 5.0 35455 5.0 43454 4.0   24.0    5
  74 44311 3.0 45413 4.0 12243 2.0 14323 3.0 35223 3.0   15.0    3
  75 76666 6.0 66676 6.0 66636 6.0 66666 6.0 66746 6.0   30.0    6
  76 67777 7.0 77767 7.0 77777 7.0 77777 7.0 77677 7.0   35.0    7
  77 88888 8.0 88888 8.0 88888 8.0 88888 8.0 88888 8.0   40.0    8
  78 11153 1.0 11151 1.0 21161 1.0 21141 1.0 11131 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 MIKOŁAJCZAK ADRIAN, ANTCZAK MAJA                   RAZ DWA TRZY Inowrocław                        1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  68 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: G, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: G, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 KUBIAK JULIUSZ, GRZĘSKA OLIWIA                     DANCE&DANCE Toruń                              1/  15
  67         2 KUBASIEWICZ BARTOSZ, ORCHOLSKA JULIA               FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        2/  15
  50         3 BAZANOWSKI MICHAŁ, WOJTAŚ JULIA                    ST PYRAS Toruń                                 3/  15
  61         4 PRZYGOCKI MIKOŁAJ, SZLENDAK ADRIANNA               RAZ DWA TRZY Inowrocław                        4/  15
  56         5 KOWALSKI MICHAŁ, RZETELNA DARIA                    HOBBY DANCE Inowrocław                         5/  15
  52         6 POZORSKI BARTOSZ, SIEGMILLER ALEKSANDRA            AKADEMIA TAŃCA PIĘTRO WYŻ                      6/  15
  62         7 RUTKOWSKI ALEKS, SATKO JULKA                       FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        7/  15
  53       8-9 STARCZEWSKI SZYMON, PERSZEWSKA WERONIKA            AKADEMIA TAŃCA PIĘTRO WYŻ                    8-9/  15
  57       8-9 WODNIAK MATEUSZ, BŁAŻEJEWSKA KINGA                 HOBBY DANCE Inowrocław                       8-9/  15
  64     10-11 GARDZIELEWSKI WOJCIECH, KLIMKO WIKTORIA            RAZ DWA TRZY Inowrocław                    10-11/  15
 121     10-11 ZIELIŃSKI MIŁOSZ, NOWICKA DOMINIKA                                           HOBBY D Inow     10-11/  15
  60        12 WARDA MARTYNA, WÓJTOWICZ OLIWIA                    HOBBY DANCE Inowrocław                        12/  15
  54     13-14 SARNOWSKI WOJTEK, ZWIERZYKOWSKA WIKTORIA           Studio Tańca Adama Borzęc                  13-14/  15
 123     13-14 STOPIŃSKA KATARZYNA, PAWLIKOWSKA NADIA                                       HOBBY D Inow     13-14/  15
  58        15 POMARZYŃSKI TYMOTEUSZ, SEWERYŃSKA KATARZYNA        HOBBY DANCE Inowrocław                        15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: G, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------
     WA       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
  50 XXXXX  5 XXX    3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    23       1-3
  52 X X X  3  XXXX  4 X  XX  3 XXXXX  5   XXX  3    18         5
  53 X   X  2 XX     2 X   X  2 X   X  2 XX  X  3    11          
  54    X   1        0        0        0        0     1          
  55 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX  X  3    23       1-3
  56 XX XX  4 XX XX  4   XXX  3     X  1 XXXXX  5    17         6
  57  XX X  3     X  1  XX    2  XXX   3   XX   2    11          
  58        0        0        0        0        0     0          
  60  X     1    X   1    X   1        0        0     3          
  61 XXXXX  5 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4    23       1-3
  62  XXX   3   X    1 X X    2 XXX    3  XXX   3    12         7
  64        0   XXX  3  X X   2    X   1        0     6          
  67 X XX   3 XXXX   4 XXXX   4  XXXX  4 XXXXX  5    20         4
 121        0 X      1  X  X  2 X      1 X  X   2     6          
 123        0     X  1        0        0        0     1          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: G, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  50 42222 2.0 32564 4.0 43262 3.0 32542 3.0 32642 3.0   15.0    3
  52 56737 6.0 66636 6.0 67757 7.0 55635 5.0 55764 6.0   30.0    6
  55 13311 1.0 23411 2.0 12431 2.0 11311 1.0 21411 1.0    7.0    1
  56 75644 5.0 75742 5.0 74643 5.0 76753 6.5 66353 5.0   26.5    5
  61 21566 4.0 11223 1.0 25524 4.0 24464 4.0 14125 2.0   15.0    4
  62 67475 7.0 57377 7.0 56376 6.0 67276 6.5 77576 7.0   33.5    7
  67 34153 3.0 44155 3.0 31115 1.0 43127 2.0 43237 4.0   13.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: F, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: F, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 KUJAWA OLIWIER, NAWROCKA JUSTYNA                   RAZ DWA TRZY Inowrocław                        1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: F, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 113 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 109         1 BEREŹNICKI MATEUSZ, GROSS KLAUDIA                  ST PYRAS Toruń                                 1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 109 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 ŻAK JAN, PRZYBYSZEWSKA JULIA                       ST PYRAS Toruń                                 1/   7
 105         2 ZIELIŃSKI WIKTOR, ZIELIŃSKA LAURA                  HOBBY DANCE Inowrocław                         2/   7
 103         3 PRZYWIECZERSKI JAKUB, TOMCZAK JULIA                DANCE&DANCE Toruń                              3/   7
 101         4 WOLAK PIOTR, BUCZKOWSKA AGNIESZKA                  DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        4/   7
 100         5 MRUKOWSKI MIKOŁAJ, MUSIALSKA MARTYNA               ST PYRAS Toruń                                 5/   7
 104         6 GUZ JAKUB, TABOR WIKTORIA                          DANCE&DANCE Toruń                              6/   7
 106         7 BIDZIŃSKI WOJCIECH, WIŚNIEWSKA WERONIKA            RAZ DWA TRZY Inowrocław                        7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
  99 71221 1.0 51112 1.0 41112 1.0 31112 1.0 21111 1.0    5.0    1
 100 12343 3.0 32645 5.0 64555 5.0 64445 4.0 65454 5.0   22.0    5
 101 34655 5.0 43453 4.0 33664 4.0 52664 6.0 32533 2.0   21.0    4
 103 65134 4.0 25224 2.0 25233 3.0 26223 2.0 43225 3.0   14.0    3
 104 46576 6.0 64566 6.0 56446 6.0 45356 5.0 56366 6.0   29.0    6
 105 23412 2.0 16331 3.0 12321 2.0 13531 3.0 14642 4.0   14.0    2
 106 57767 7.0 77777 7.0 77777 7.0 77777 7.0 77777 7.0   35.0    7
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 GLAZA ADAM, SZYSZKA ZUZANNA                        AKADEMIA TAŃCA PIĘTRO WYŻ                      1/   2
  94         2 KLUNDER PAWEŁ, NEIRA-WOJCIECHOWSKA LAURA           AKADEMIA TAŃCA PIĘTRO WYŻ                      2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  93 12222 2.0 11111 1.0 21222 2.0 11121 1.0 22121 2.0 12211 1.0    9.0    1
  94 21111 1.0 22222 2.0 12111 1.0 22212 2.0 11212 1.0 21122 2.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: KW-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: KW-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 BĄCALSKI JAKUB, SARNOWSKA KATARZYNA                Studio Tańca Adama Borzęc                      1/   8
  85         1 LEWANDOWSKI JAKUB, OPIŁOWSKA MARIA                 DANCE&DANCE Toruń                              1/   8
  87         1 KOCIOŁEK JULIA, ZIEGERT SANDRA                     RAZ DWA TRZY Inowrocław                        1/   8
  88         1 DURAŁEK OSKAR, DYTKIEWICZ AGNIESZKA                RAZ DWA TRZY Inowrocław                        1/   8

  83         2 BĄCALSKI BARTEK, ŁUKASZEWICZ EWA                   Studio Tańca Adama Borzęc                      2/   8
  84         2 GWIZDAŁA SEBASTIAN, RYBKA DOMINIKA                 LATINO Złotniki Kuj                            2/   8
  86         2 PUZIO ANTONI, KARUZEL JUSTYNA                      RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/   8
  90         2 ĆWIKLIŃSKI MATEUSZ, GOTÓWKA ROKSANA                RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Wstępna
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: KW-4
--------------------------------------------------------
     WA       Q        S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
  82   XX   2  XXX   3    X   1  XXXX  4    10         4
  83        0        0 XXX    3    X   1     4          
  84 X      1 X      1     X  1 XXX X  4     7          
  85 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20         1
  86        0        0        0        0     0          
  87 XXX X  4 XXXXX  5 X XXX  4     X  1    14         3
  88 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXX   4    19         2
  90  X XX  3     X  1  X     1 X      1     6          
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał B
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: KW-4
--------------------------------------------------------
     WA       Q        S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
  83                                                   2
  84                                                   2
  86                                                   2
  90                                                   2
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał A
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: KW-4
--------------------------------------------------------
     WA       Q        S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
  82                                                   1
  85                                                   1
  87                                                   1
  88                                                   1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: G, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: G, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 126         1 RUMUŃSKI SEBASTIAN, SZATKOWSKA KINGA               DANCE&DANCE Toruń                              1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: G, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 126 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: G, Styl: KW-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: G, Styl: KW-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 119         1 BOGUN OSKAR, SZLENDAK JULIA                        ST PYRAS Toruń                                 1/   2
 120         2 FLORKOWSKI BRUNO, KOŁECKA NATALIA                  Studio Tańca Adama Borzęc                      2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: G, Styl: KW-4
--------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
--------------------------------------------------------
 119 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    4.0    1
 120 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F SOLO, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F SOLO, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 STANULA OLGA                                       ST PYRAS Toruń                                 1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F SOLO, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 154 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 145         1 PRZYBYSZ MAJA, ST PYRAS Toruń                                                                     1/   8
 146         1 BELSKA WERONIKA, ST PYRAS Toruń                                                                   1/   8
 147         1 DOROŻYŃSKA JULIA, DANCE&DANCE Toruń                                                               1/   8
 148         1 PRZEKWAS ZUZANNA, ST PYRAS Toruń                                                                  1/   8
 151         1 WYBORSKA NATALIA, RAZ DWA TRZY Inowrocław                                                         1/   8
 149         2 DOBRZYŃSKA ALEKSANDRA, RAZ DWA TRZY Inowrocław                                                    2/   8
 150         2 KĘDZIERSKA MARIA, RAZ DWA TRZY Inowrocław                                                         2/   8
 153         2 MALAK MARTYNA, DANCE ACADEMY Bydgoszcz                                                            2/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Wstępna
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
 145 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5    14       2-3
 146 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    15         1
 147  XXXX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    14       2-3
 148 XXXX   4 XXXXX  5 XXX    3    12         4
 149 XX  X  3  X     1    X   1     5          
 150 X  X   2        0        0     2          
 151   XXX  3 X XXX  4     X  1     8         5
 153        0        0 XXXXX  5     5          
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał B
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
 149                                          2
 150                                          2
 153                                          2
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał A
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
 145                                          1
 146                                          1
 147                                          1
 148                                          1
 151                                          1
-----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132         1 MRUKOWSKA MARTA, ST PYRAS Toruń                                                                   1/   9
 139         2 WYSOTA MARTA, FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                                                             2/   9
 138         3 GRZYBOWSKA MAJA, FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                                                          3/   9
 141         4 HOROSZCZUK JULIA, FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                                                         4/   9
 134         5 CZACHOROWSKA OLGA, HOBBY DANCE Inowrocław                                                         5/   9
 142         6 CAZORYT WERONIKA, FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                                                         6/   9
 136         7 WOJTAROWICZ ZUZIA, FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                                                        7/   9
 152         8 ROCŁAWSKA DOBRUSIA, ST RYRAS Toruń                                                                8/   9
 369         9 STANKIEWICZ MARCELINA                              ST PYRAS Toruń                                 9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------
     WA       Q        S        CH       J                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------------
 132 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    24         1
 134 XX XX  4 XX XX  4 XX XX  4 X  X   2 X  XX  3    17         6
 136   X    1   X X  2  XXXX  4   XXX  3  XXXX  4    14          
 138 XXXX   4 X XXX  4 X XXX  4 XXX X  4 XXX X  4    20         3
 139 XXX X  4 XXXXX  5 XXX X  4 XXXXX  5 XXXXX  5    23         2
 141 X XXX  4 X XX   3 X XX   3 XXXXX  5 X XX   3    18       4-5
 142  XXXX  4  XX X  3  XXXX  4  XX X  3  XXXX  4    18       4-5
 152    XX  2  X     1 X      1 XX X   3 XX     2     9          
 369 XX X   3 XX X   3  X     1        0        0     7          
-----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa:  8-9, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 132 11411 1.0 11411 1.0 11511 1.0 11351 1.0 11521 1.0    5.0    1
 134 42534 4.0 22544 3.0 26645 6.0 25645 5.0 46645 5.0   23.0    5
 138 25223 2.0 33233 2.0 34253 3.0 33133 3.0 23153 3.0   13.0    3
 139 33652 3.0 45652 4.0 52322 2.0 42512 2.0 34312 2.0   13.0    2
 141 56365 6.0 54365 5.0 43464 4.0 54424 4.0 52434 4.0   23.0    4
 142 64146 5.0 66126 6.0 65136 5.0 66266 6.0 65266 6.0   28.0    6
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 192         1 FAŁKOWSKA MARTA                                    ST PYRAS Toruń                                 1/  15
 193         1 PIENIĄŻEK NATALIA                                  ST PYRAS Toruń                                 1/  15
 194         1 PIENIĄŻEK MARTYNA                                  ST PYRAS Toruń                                 1/  15
 195         1 RADTKE KLAUDIA                                     ST PYRAS Toruń                                 1/  15
 196         1 MARSZAŁKOWSKA MAJA                                 ST PYRAS Toruń                                 1/  15
 198         1 CHOJNACKA WERONIKA                                 ST PYRAS Toruń                                 1/  15
 202         1 STELTER MARTYNA                                    DANCE&DANCE Toruń                              1/  15
 208         1 KOLASIŃSKA ANNA                                    STUDIO KREACJI TAŃCA Bydg                      1/  15
 200         2 GWICIŃSKA ROZALIA                                  LATINO Złotniki Kuj                            2/  15
 203         2 SKOMRA JULIA                                       DANCE&DANCE Toruń                              2/  15
 204         2 SIKORSKA HANIA                                     DANCE&DANCE Toruń                              2/  15
 206         2 JASIŃSKA ALA                                       DANCE&DANCE Toruń                              2/  15
 210         2 PRZEKWAS MARTA                                     ST PYRAS Toruń                                 2/  15
 211         2 WYBORSKA MARTA                                     RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  15
 212         2 KRYSIAK JULIA                                      RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Wstępna
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
 192 XXX X  4 XXX X  4  XXXX  4    12       4-5
 193 XXXXX  5 XXXXX  5  XX X  3    13       2-3
 194 XX XX  4 XX XX  4 X XXX  4    12       4-5
 195 XX XX  4 XXXXX  5 XXXXX  5    14         1
 196 XXX X  4 XXXX   4 XXXXX  5    13       2-3
 198 X XXX  4 XX  X  3 X XXX  4    11         6
 200     X  1   XX   2        0     3          
 202   XX   2  XXXX  4 XXXX   4    10       7-8
 203  XXXX  4     X  1  X  X  2     7          
 204  XXX   3  X  X  2  X     1     6          
 206        0 X XX   3 XX     2     5          
 208 X XX   3 X XX   3 X XXX  4    10       7-8
 210  X     1        0 X      1     2          
 211        0        0    X   1     1          
 212 X      1        0        0     1          
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał B
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
 200                                          2
 203                                          2
 204                                          2
 206                                          2
 210                                          2
 211                                          2
 212                                          2
-----------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał A
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: H SOLO, Styl: KW-3
-----------------------------------------------
     WA       S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------
 192                                          1
 193                                          1
 194                                          1
 195                                          1
 196                                          1
 198                                          1
 202                                          1
 208                                          1
-----------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: F SOLO, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: F SOLO, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 189         1 SARNECKA MELISA                                    FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz                        1/   2
 116         2 Rzeźnik Marta                                      RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 7, Klasa: F SOLO, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 116 22222 2.0 22112 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0   10.0    2
 189 11111 1.0 11221 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 185         1 BUCZKOWSKA OLA                                     ST PYRAS Toruń                                 1/   1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 185 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 180         1 MAĆKOWSKA ZUZANNA                                  DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        1/   3
 181         2 GŁACZYŃSKA AGATA                                   DANCE ACADEMY Bydgoszcz                        2/   3
 183         3 BOROWICZ WKTORIA                                   ST T PYRAS                                     3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 180 11212 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0 11111 1.0    5.0    1
 181 22121 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0 22222 2.0   10.0    2
 183 33333 3.0 33333 3.0 33333 3.0 33333 3.0 33333 3.0   15.0    3
------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H SOLO, Styl: KW-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H SOLO, Styl: KW-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 RZESZUTO MONIKA                                    ST PYRAS Toruń                                 1/   6
 168         1 FABIŃSKA JULIA                                     ST PYRAS Toruń                                 1/   6
 174         1 JAKUBOWSKA GABRIELA                                RAZ DWA TRZY Inowrocław                        1/   6
 170         2 STĘPNIAK ANGELIKA                                  LATINO Złotniki Kuj                            2/   6
 175         2 KOCIOŁŁ KAROLINA                                   RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/   6
 177         2 SZELEWSKA AGNIESZKA                                RAZ DWA TRZY Inowrocław                        2/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Wstępna
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H SOLO, Styl: KW-4
--------------------------------------------------------
     WA       Q        S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 167 XXX X  4 X X X  3  X  X  2  XXXX  4    13         3
 168 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    20         1
 170        0        0     X  1        0     1          
 174 XXXXX  5 XXXXX  5 X  X   2 XX XX  4    16         2
 175    X   1  X     1 XXXX   4 X X    2     8          
 177        0    X   1   X    1        0     2          
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał B
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H SOLO, Styl: KW-4
--------------------------------------------------------
     WA       Q        S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 170                                                   2
 175                                                   2
 177                                                   2
--------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał A
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H SOLO, Styl: KW-4
--------------------------------------------------------
     WA       Q        S        CH                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------
 167                                                   1
 168                                                   1
 174                                                   1
--------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
A       Szybiak                   Agata                     Bydgoszcz            
B       Pyras                     Justyna                   Toruń                
C       Grabowska                 Joanna                    Bydgoszcz            
D       Borzęcki                  Adam                      Inowrocław           
E       Czapiewski                Jacek                     Chojnice             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2                                                                                
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 162         1 SIEŃKO DOMINIKA, ST PYRAS Toruń                                                                   1/   7
 165         2 ŚLIWIŃSKA ALEKSANDRA, LATINO ZŁOTNIKI KUJAWSKIE                                                   2/   7
 163         3 RATAJCZAK NATALIA, ST PYRAS Toruń                                                                 3/   7
 161         4 BELSKA ANIA, ST PYRAS Toruń                                                                       4/   7
 159         5 MARSZAŁKOWSKA MARCELINA, ST PYRAS Toruń                                                           5/   7
 160         6 SALOMON JULIA, ST PYRAS Toruń                                                                     6/   7
 156         7 DANIELCZYK ANNA, HOBBY DANCE Złotniki Kuja                                                        7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G SOLO, Styl: KW-5
------------------------------------------------------------------
     WA        Q         S         CH        J                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------
 156 77777 7.0 77777 7.0 77766 7.0 77776 7.0 77777 7.0   35.0    7
 159 64545 5.0 65545 5.0 65545 5.0 55545 5.0 54455 5.0   25.0    5
 160 56654 6.0 56656 6.0 56677 6.0 66667 6.0 66666 6.0   30.0    6
 161 11266 2.0 22364 4.0 43454 4.0 22454 4.0 45534 4.0   18.0    4
 162 23111 1.0 43211 1.0 22221 1.0 43232 3.0 23241 3.0    9.0    1
 163 32333 3.0 31133 3.0 31133 3.0 34123 2.0 32123 2.0   13.0    3
 165 45422 4.0 14422 2.0 14312 2.0 11311 1.0 11312 1.0   10.0    2
------------------------------------------------------------------
Na początek